naslovnica o fakultetu studij znanstveni i stručni rad zavodi djelatnici život na šf kontakt
ŽIVOT NA ŠF
konzultacije

Oglasna ploča
STUDOMAT
Proxy server - pristup online bibliografskim bazama podataka
SRCE
CARNet
eduroam

Šumarski odsjek      
Prezime i Ime Dan Vrijeme Zavod
Ančić Mario srijeda 10-12 h Zavod za izmjeru i uređivanje šuma
Anić Igor ponedjeljak-petak 12:00-13:00 Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Bakšić Darko slobodno slobodno Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Barčić Damir svakodnevno   Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Baričević Dario svakodnevno 10:00-14:00 Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Barić Lea     Zavod za zaštitu šuma i lovno gospodarenje
Beljan Karlo ponedjeljak 10h-12h Zavod za izmjeru i uređivanje šuma
Bjedov Linda     Zavod za zaštitu šuma i lovno gospodarenje
Bogdan Saša prema dogovoru   Zavod za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku
Božić Mario utorak 9-11 h Zavod za izmjeru i uređivanje šuma
Čavlović Jura utorak 10-12 h Zavod za izmjeru i uređivanje šuma
Diminić Danko     Zavod za zaštitu šuma i lovno gospodarenje
Drvodelić Damir svakodnevno   Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Đuka Andreja     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Franjević Milivoj     Zavod za zaštitu šuma i lovno gospodarenje
Franjić Jozo prema dogovoru   Zavod za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku
Glavaš Milan     Zavod za zaštitu šuma i lovno gospodarenje
Goršić Ernest srijeda 10-12 h Zavod za izmjeru i uređivanje šuma
Grubešić Marijan     Zavod za zaštitu šuma i lovno gospodarenje
Horvat Dubravko     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Hrašovec Boris     Zavod za zaštitu šuma i lovno gospodarenje
Idžojtić Marilena prema dogovoru   Zavod za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku
Jazbec Anamarija utorak 10-12 h Zavod za izmjeru i uređivanje šuma
Kajba Davorin prema dogovoru   Zavod za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku
Katičić Ida prema dogovoru   Zavod za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku
Krapinec Krešimir     Zavod za zaštitu šuma i lovno gospodarenje
Krstonošić Daniel prema dogovoru   Zavod za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku
Kuzmanić Sonja slobodno po dogovoru Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Landekić Matija     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Lepoglavec Kruno     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Lovrić Marko     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Margaletić Josip     Zavod za zaštitu šuma i lovno gospodarenje
Marković Nera svakodnevno   Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Martinić Ivan     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Mikac Stjepan svakodnevno   Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Milotić Marno     Zavod za zaštitu šuma i lovno gospodarenje
Nevečerel Hrvoje     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Oršanić Milan svakodnevno   Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Pandur Zdravko     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Papa Ivica     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Paulić Vinko svakodnevno   Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Pavlović Davor     Tjelesna i zdravstvena kultura
Pentek Tibor     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Perković Ivan slobodno slobodno Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Pernar Renata srijeda 10:00-12:00 Zavod za izmjeru i uređivanje šuma
Pernar Nikola slobodno slobodno Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Pičman Dragutin     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Poljak Igor prema dogovoru   Zavod za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku
Poršinsky Tomislav     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Posavec Stjepan ponedjeljak 10h-12h Zavod za izmjeru i uređivanje šuma
Roje Vibor slobodno slobodno Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Rosavec Roman svakodnevno   Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Seletković Ante utorak 8-10h Zavod za izmjeru i uređivanje šuma
Sever Krunoslav prema dogovoru   Zavod za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku
Stankić Igor     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Sučić Jelena petak 9:00-11:00 Zavod za izmjeru i uređivanje šuma
Šajković Anđelka     Zavod za izmjeru i uređivanje šuma
Šapić Irena ponedjeljak-petak 9:00-14:00 Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Škvorc Željko prema dogovoru   Zavod za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku
Španjol Željko svakodnevno   Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Šporčić Mario     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Šušnjar Marijan     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Temunović Martina prema dogovoru   Zavod za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku
Teslak Krunoslav utorak 12:00-14:00 Zavod za izmjeru i uređivanje šuma
Tikvić Ivica slobodno po dogovoru Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Ugarković Damir ponedjeljak 12:00-14:00 Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Vedriš Mislav srijeda 10:00-12:00 Zavod za izmjeru i uređivanje šuma
Vucelja Marko     Zavod za zaštitu šuma i lovno gospodarenje
Vukelić Joso ponedjeljak-petak 9:00-14:00 Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma
Vusić Dinko     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Zebec Marko prema dogovoru   Zavod za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku
Zečić Željko     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
Zorić Marko     Zavod za šumarske tehnike i tehnologije
       
       
Drvnotejnološki odsjek      
Prezime i Ime Dan Vrijeme Zavod
Antonović Alan     Zavod za tehnologije materijala
Beljo Lučić Ružica     Zavod za procesne tehnike
Bičanić Kristina     Zavod za organizaciju proizvodnje
Bogner Andrija  ponedjeljak-petak  9:00-12:00 Zavod za namještaj i drvne proizvode
Brezović Mladen     Zavod za tehnologije materijala
       
Čavlović Anka Ozana     Zavod za procesne tehnike
Despot Radovan     Zavod za znanost o drvu
Domljan Danijela     Zavod za namještaj i drvne proizvode
Đukić Igor     Zavod za procesne tehnike
Goglia Vlado     Zavod za procesne tehnike
Govorčin Slavko     Zavod za znanost o drvu
Grbac Ivica     Zavod za namještaj i drvne proizvode
Greger Krešimir     Zavod za organizaciju proizvodnje
Grladinović Tomislav     Zavod za organizaciju proizvodnje
Hasan Marin     Zavod za znanost o drvu
Ištok Iva     Zavod za znanost o drvu
Ištvanić Josip     Zavod za tehnologije materijala
Jambreković Vladimir     Zavod za tehnologije materijala
Jelačić Denis     Zavod za organizaciju proizvodnje
Jirouš-Rajković Vlatka     Zavod za namještaj i drvne proizvode
Jug Matija     Zavod za procesne tehnike
Klarić Miljenko     Zavod za tehnologije materijala
Kljak Jaroslav     Zavod za tehnologije materijala
       
Mihulja Goran  utorak  10:00-12:00 Zavod za namještaj i drvne proizvode
Miklečić Josip  srijeda  12:00-14:00 Zavod za namještaj i drvne proizvode
Moro Maja     Zavod za procesne tehnike
Motik Darko     Zavod za organizaciju proizvodnje
Perić Ivana     Zavod za organizaciju proizvodnje
Pervan Stjepan     Zavod za tehnologije materijala
Pirc Barčić Andreja     Zavod za organizaciju proizvodnje
Prekrat Silvana     Zavod za namještaj i drvne proizvode
Radmanović Kristijan     Zavod za procesne tehnike
Risović Stjepan     Zavod za procesne tehnike
Sedlar Tomislav     Zavod za znanost o drvu
Sinković Tomislav     Zavod za znanost o drvu
Šafran Branimir     Zavod za procesne tehnike
Šefc Bogoslav     Zavod za znanost o drvu
Šegotić Ksenija     Zavod za procesne tehnike
Španić Nikola     Zavod za tehnologije materijala
Trajković Jelena     Zavod za znanost o drvu
Turkulin Hrvoje     Zavod za namještaj i drvne proizvode
Vlaović Zoran     Zavod za namještaj i drvne proizvode
Vranković Nikola     Zavod za procesne tehnike
Živković Vjekoslav  srijeda  12:00-14:00 Zavod za namještaj i drvne proizvode
Župčić Ivica     Zavod za namještaj i drvne proizvode